Madla IL

Styret og organisasjon

Styret og organisasjon

Styret i Madla IL 2019:

Styreleder: Øyvind Knudsen, mobil: 91892662, e-post: Oyvind.knudsen@bakerhughes.com

Nestleder: Asleiv Brandsøy, mobil: 478 06 970, e-post: asleiv@online.no

Styremedlem: Kaja M.G. Jordanger (Kvalitetsklubbansvarlig), mobil: 475 09 082, kaja23@hotmail.com

Styremedlem: Ellen Johansen (Jentesatsning), mobil: 95727666, e-post: styrer@egenesidrettsbarnehage.no

Styremedlem: Gaute Pedersen (Sportslig utvalg), mobil 958 44 488, gaute.pedersen@diplom-is.no

Styremedlem: Mikael Johnsen (Sportslig utvalg), e-post: mikael.johnsen@outlook.com

Styremedlem: Elin Vargervik, mobil 483 92 831, e-post: elin.vargervik@gmail.com

Vara medlem: Tony Hordvik (Leder for Madlacupen Komite), mobil 911 47 257, e-post: tonyhordvik@gmail.com

Vara medlem: Christer Rimestad, mobil 926 94 883 e-post: crimestad@outlook.com

Vara medlem: Stein Torjusen (Leder Sportslig utvalg), mobil: 97195956, e-post: stein.torjusen@lyse.net

Vara medlem: Ruben Hakin, mobil 452 75 407, e-post: hakinruben@gmail.com

 

Administrasjonen:

Daglig leder: Morten Tønnessen, kontor: 51554110, mobil: 909 25 367, e-post: dagligleder@madlail.no

Barne- og ungdomsleder: Eirik Hauge, kontor: 51554110, mobil: 986 87 733, e-post: eirik@madlail.no 

Oppstartsansvarlig: Eirik Hauge

Dommerkoordinator: Morten Tønnessen

FIKS-ansvarlig: Morten Tønnessen og Eirik Hauge.

Sportslig utvalg: sportsligutvalg@madlail.no

Kontaktinformasjon til Madla IL
Adresse:Regimentveien 101
Telefon:51554110
Mail:post@madlail.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift