Madla IL

Mini (5-10 år)

Mini (5-10 år)

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 MG10 Gutt 2009-1 Sunde
Søn 11:30- 13:00 Madla Handelslag Stadion 1
Tir 18:00- 19:30 ISS Stadion 1
Tor 18:00- 19:30 ISS Stadion 1
Fre 18:00- 19:00 Gosen Kunstgress

Christer
Rimestad
(92694883)

Johnny
Pedersen
(916 03 367)

Øystein
Nilsen
(918 89 313)

Arve
Bjørnsen
(45687032)

Rebecka Serina
Kulleseid
(977 87 216)

Stein-Ivar Fuglaas
Andersen
(90933811)

Ruben
Hakin
(452 75 407)
2 MG10 Gutt 2009-2 Hafrsfjord
Søn 11:30- 13:00 Madla Handelslag Stadion 2
Tir 18:00- 19:30 ISS Stadion 2

Frode
Utsola
(93480390 )

Nina
Anthonsen
(926 26 998)

Geir Ståle
Meløy
(41471934)

Magnus
Folgerø
(95932610)
3 MJ10 Jente 2009
Søn 11:30- 13:00 Madla Handelslag Stadion 3
Ons 18:00- 19:00 ISS Ballbinge
Tor 18:00- 19:30 ISS Stadion 3

Stian
Iversen
(910 01 007)

Marius
Lundhaug
(91599484)

Kristin Sunde
Jakobsen

Svein Erik
Tuastad
(90834036)
4 MG9 Gutt 2010-1 Sunde
Søn 10:00- 11:30 Madla Handelslag Stadion 1
Man 18:00- 19:00 Revheim Kunstgress 1
Ons 17:30- 18:30 ISS Stadion 1

Jens Tore
Loka
(959 08 981)

Erik
Vatn
(995 77 718)

Sverre Monrad
Thorsen
(995 65 308)

Roger
Dahl
(92887545)
5 MG9 Gutt 2010-2 Hafrs/Madla
Søn 10:00- 11:30 Madla Handelslag Stadion 2
Man 18:00- 19:00 Revheim Kunstgress 2
Ons 17:30- 18:30 ISS Stadion 2

Ole Endre
Bilstad
(95232119)

Anders
Bergman
(994 62 867)

Øyvind G.
Knudsen
(91892668)
6 MG9 Gutt 2010-3 Int
Tir 17:00- 18:00 ISS Ballbinge
Tir 17:00- 18:00 ISS Stadion 1

Dieter
HEUMUELLER
(948 56 587)

Kyle
Countryman
(476 20 922)

William Robert
Frank
(476 25 070)

Roland
Napetschnig
(468 06 804)

Niall Robert
Burns
(482 75 605)

Joseph Edward
Dowley
(911 19 792)

Cyryl
FEDEROWICZ
(941 77 610)
7 MJ9 Jente 2010-1 Sunde
Søn 10:00- 11:30 Madla Handelslag Stadion 3
Man 18:00- 19:00 Revheim Kunstgress 3
Ons 17:30- 18:30 ISS Stadion 3

Stine
Murray-Larsen
(95188499)

Elin
Vargervik
(48392831)

Rune
Rosnes
(98260433)
8 MJ9 Jenter 2010-2 Hafrsfjord
Søn 10:00- 11:30 Madla Handelslag Stadion 4
Man 18:00- 19:00 Revheim Kunstgress 4
Tir 18:00- 18:00 ISS Ballbinge
Ons 17:30- 18:30 ISS Stadion 4

Astrid Elisabet
Tveitaskog
(93053681)

Bjarte
Landa
(957 52 616)
9 MG8 Gutt 2011-1 Sunde
Man 10:00- 11:30 Madla Handelslag Stadion 1
Man 17:30- 18:30 ISS Stadion 1
Tor 17:00- 18:00 ISS Stadion 1

Leiv
Sødal
(98621846)

Gøran Grav
Hansen
(92214130)

Christer
Rimestad
(92694883)

Jarle
Ravnås
(94504885)

Atle
Idsøe
(995 86 897)

Torleif
Lilleby
(45 87 73 39)
10 MG8 Gutt 2011-2 Hafrsfjord
Søn 10:00- 11:30 Madla Handelslag Stadion 2
Man 17:30- 18:30 ISS Stadion 2
Tor 17:00- 18:00 ISS Stadion 2
Tor 18:00- 19:30 ISS Stadion 2

David
Bjørnsen

Åsmund
Solland
(45501244)

Torstein
Skåren
(40485801)

Torbjørn Agdesteen
Pedersen
(92231865)
11 MG8 Gutt 2011-3 Madlamark
Søn 10:00- 11:30 Madla Handelslag Stadion 3
Man 17:30- 18:30 ISS Stadion 3
Tor 17:00- 18:00 ISS Stadion 3
Fre 17:00- 18:00 Gosen Kunstgress

Tore
Halvorsen
(99534700)

Andreas Skjelmo
Kristiansen
(958 89 924)

Dagi
Dreyer
(92092095)
12 MJ8 Jente 2011/2012
Man 17:30- 18:30 ISS Stadion 4
Ons 17:00- 18:00 ISS Ballbinge
Tor 17:00- 18:00 ISS Stadion 4

Renate
Taraldset
(922 00 336)

Siv June
Hellevik
(90689429)

Christian
Finvåg
(47349010)

Renate
Taraldset
(922 00 336)
13 MG7 Gutt 2012-1 Sunde
Søn 09:00- 10:00 Madla Handelslag Stadion 1
Tir 17:00- 18:00 ISS Stadion 1
Tor 18:00- 19:00 ISS Ballbinge

Marius
Lundhaug
(91599484)

Sebastian
Helland
(91775553)

Lene Skjørestad
Lidsheim
(47510740)

Tineke Steen
Bethuelsen
(977 37 338)

Henrik
Rasmussen

Jan Børge
Frøland
(95875663)
14 MG7 Gutt 2012-2 Hafrs/Madla
Søn 09:00- 10:00 Madla Handelslag Stadion 2
Tir 17:00- 18:00 ISS Stadion 2
Tor 17:00- 18:00 ISS Ballbinge

Jon Arve
Haugsnes
(99709717)

Tor Helge
Strømberg
(416 34 904)

Erik
Hovland
(47676348)

Morten
Lilledal
(93687352)

Henrik
Rasmussen
15 MG6 Gutt 2013 Avd.Sunde
Søn 09:00- 10:00 Madla Handelslag Stadion 1
Man 18:00- 19:00 ISS Ballbinge
Ons 17:00- 18:00 Revheim Kunstgress 1
Tor 18:00- 19:00 Sunde gymsal

Ida
Veland
(98612197)

Asle
Sørensen
(475 09 022)

Tormod
Boga
(48254880)

Bente
Vikse
(99249279)

Robert
Pettersen
(93839561)
16 MG6 Gutt 2013 Avd.Hafrsfjord
Søn 09:00- 10:00 Madla Handelslag Stadion 2
Man 17:00- 18:00 ISS Ballbinge
Ons 17:00- 18:00 Revheim Kunstgress 2

Martin
Sherdian
(945 03 533)

Trine
Bjørnsen
(95816406)

Bjarte
Landa
(957 52 616)
17 MG6 Gutt 2013 Avd.Madla
Søn 09:00- 10:00 Madla Handelslag Stadion 3
Man 17:00- 18:00 Gosen Kunstgress
Ons 17:00- 18:00 Revheim Kunstgress 3
Tor 18:00- 19:00 Madlavoll gymsal
Fre 17:00- 18:00 Gosen Kunstgress

Joachim
Hognestad
(930 32 409)

Sindre Steine
Ims
(47655377)

Fredrik Vik
Jørgensen
(975 08 295)
18 MJ6 Jente 2013
Søn 09:00- 10:00 Madla Handelslag Stadion 4
Tir 17:00- 18:00 Revheim Gymsal

Karina
Hinna
(47509163)

Lene Hedlund
Bjørnsen
(915 92 348)

Trond
Hovland
(99639486)
19 MG5 Gutt 2014 Avd.Sunde
Tor 17:00- 18:00 Sunde gymsal

Marie
Jacobsen
(467 81 590)

Thomas
Fanebust
(93264837)

Stein
Åtland
(99236113)
20 MG5 Gutt 2014 Avd.Hafrsfjord
Tir 17:00- 18:00 Hafrsfjord gymsal

Harald
Hunsbedt
(95000771)

Erik
Rønneberg
(97437981)
21 MG5 Gutt 2014 Avd.Madla
Ons 17:00- 18:00 Madlamark gymsal

Rolf
Nygaard
(92220590)

Stig
Åtland
(91555097)
22 MJ5 Jente 2014
Ons 17:00- 18:00 Revheim Gymsal

David
Møller
(92111991)

Eirik
Røysland
(99362424)

Kontaktinformasjon til Madla IL
Adresse:Regimentveien 101
Telefon:51554110
Mail:post@madlail.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift